PRAGUE DESIGN WEEK

... mým pohledem.
Tentokrát jsem konečně taky vzala foťák a vše zdokumentovala a jsem za to moc ráda. Není zrovna lehký a věděla jsem, že ho budu celý den tahat, ale bylo to fajn. Dokonce jsem měla i dva další objektivy, ale nakonec jsem se až na místě rozhodla, že budu fotit jen svojí oblíbenou 50sátkou. Miluju detaily, produktovou fotografii, čistotu, materiály a jejich strukuru a tohle všechno mi právě 50mm umožní (tedy z té výbavy co vlastním). Takže jsem to pojala  trošku po svém. Ač vyučený fotograf (ovšem jsem staršího data, takže pěkně Flexareta, svitek, starý Nikon, kinofilm, zvětšovák a staré deskové fotoaparáty v ateliéru) nikdy bych se fotografem neodvážila nazvat, stále je co zdokonalovat a stále nejsem spokojená, ale ono to jednou přijde... určitě :)

Všechny expozice byly krásné, diskutovalo se, radilo, fotilo a užívalo. Já jsem dokonce ulovila šperk na krk (viz. poslední fotka), po kterém jsem dlouho toužila a vůbec jsem netušila, že ho na PDW ukořistím. Pokud by někoho zajímalo více je z dílny 2D3D. Je lehoučký a opravdu originální, z jedné strany černý, z druhé stříbrný, ale je i možnost zlato-černé kombinace.


Byla to prostě úžasná sobota a to nejen díky skvělému Prague Design Weeku, který byl daleko poklidnější než podzimní Designblog, nejen díky krásnému počasí, ale hlavně díky druhému srazu s naší partou spřízněných duší. Jsem moc ráda, že i když jsme všechny hodně vytížené a nebydlíme zrovna v jednom městě, že se dokážeme dohodnout a sejít se. Vážně si toho vážím a už teď se těším na podzim!!!
Velký dík patří Monče, Matině, Iri, Šárce, Janě, Lucce, Sandře a Martině, které se postaraly opět o zorganizování.Krásný zbytek neděle všem!
Radana26 komentářů:

 1. Radu, nejkrásnější fotky, jako vždycky. Jsi moje modla!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-* a Ty jsi moje zlatá Olívka :) Díky, díky, snažíme se, snažíme :D paaa, hezký zbytek neděle R.

   Vymazat
 2. Ach tak to jsou absolutne top fotky!!! Asi budu potrebovat novy objektiv :-D. A porad jsem si rikala, co krasneho to ma Iri na krku. Tolik otazek a tak malo casu, sakra!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šári díky moc! No já taky, tohle je ta obyč 1,8 a chtěla bych 1,4... ale kde na to všechno brát a nekrást :D
   Já ho na Iri viděla už minule a od té doby jsem po něm použila a tohle bylo příjemný překvápko!!! Mám fakt radost :) Jo holka, času bude vždycky málo, ale i tak... buďme vděčné, no ne ;-) paaa R.

   Vymazat
 3. No, wow, to jsou fotky! Byly jsme na stejné akci??.) Ale vím, že ano a bylo to skvělé a těším se zase na podzim. A teď už budu vědět, že se mám těšit i na krásné zachycení:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Iri děkuji!! Těším se zase na setkání, doufám, že dřív než na podzim! :D paa napíšu! R.

   Vymazat
 4. Nádhera , ty Tvé fotografie...ach. Je to celkem zábava, jak každý report, i když ze stejné akce vypadá úplně jinak:-). Moc ráda jsem Tě poznala a těším se na příště. Krásné dny!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luci taky se moc těším na příště a máš pravdu, taky se mi líbí, jak je to od každého jiné ;-) Opatruj se :-* paa u Tebe >] R.

   Vymazat
 5. Děkuji za krásně zpracovaný průřez přehlídkou. Když čtu komentáře "nevím, jestli jsme byli na stejné akci" mám podobný pocit. Vaše zachycení je opravdu kouzelné a jsem rád, že jsme se na akci mohli potkat. Atmosféra celého týdne tam byla neuvěřitelně pozitivní a kontaktní. Ještě jednou díky a někdy na viděnou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já děkuji, akce parádní! Jsem ráda, že se vám moje podání líbilo. Hezký večer a třeba zase příště. R.

   Vymazat
  2. Já děkuji, akce parádní! Jsem ráda, že se vám moje podání líbilo. Hezký večer a třeba zase příště. R.

   Vymazat
 6. Radu, fotky máš nádherné!!! Díky!

  OdpovědětVymazat
 7. Fotky jsou opravdu krásné. Myslím, že fotografka opravdu jsi. I když já to mám úplně stejně - pořád je co zdokonalovat - celý život :-))))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto souhlasím, člověk se učí celý život a zdokonalovat je opravdu CO, tedy v mém případě určitě :D díky! Hezký večer, R.

   Vymazat
 8. Nádherné fotografie,jako vždycky

  OdpovědětVymazat
 9. Radi, co dodat...jestli si někdo může říkat paní fotografka, tak jsi to právě TY! Nádherné!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sandři :D děkuji zlato :-* hezký večer, paa R.

   Vymazat
 10. Mně se líbí prezentace těch šperků na větvích, to je fajn nápad! L.

  OdpovědětVymazat
 11. Mně se líbí prezentace těch šperků na větvích, to je fajn nápad! L.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj to bylo super a i zrovna tyhle šperky byly moc krásné! Díky za návštěvu Luci, paa R.

   Vymazat
 12. Hi, Really great effort. Everyone must read this article. Thanks for sharing.

  OdpovědětVymazat
 13. Právě jsem objevila moc milý blog. Děkuji. Věrrka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věrko moc děkuji za návštěvu, jsem ráda, že se Vám u mně líbí... hezký večer :) R.

   Vymazat
 14. Hey keep posting such good and meaningful articles.

  OdpovědětVymazat