VĚNEČEK A LÉTO

Prázdniny... dlouhé večerní procházky, vlastní úroda na zahradě, les a čas na úplně obyčejné věci. To je naše léto na chalupě ;-) Těším se na to vždy celý rok. Bohužel už je to jen na dva měsíce, dříve jsme bývaly i měsíce 4, teď už to jinak nejde... vždy to tak rychle uteče. 
Přírodní věneček patří k našim oblíbeným každý rok. V poslední době oblíbený doplněk k focení, ale i na svatbách (přesně můj šálek kávy ;-))... miluji přírodní a obyč svatby, výzdobu. Je velmi jednoduchý a nestojí to nic, jen čas, který věnujete výrobě a natrhání květin na louce. Pokud vyberete materiál, který vypadá dobře i po uschnutí, můžete mít krásnou vzpomínku na léto ;-)
Použít můžete opravdu všechno, já chtěla aby byl čistě jen z louky, ale můžete i koupit nevěstin závoj, statici, nebo levanduli ze zahrádky. Letos jsem přidala malé makovičky a z těch jsem nadšená. Mám jich plno i do vázy a vypadají překrásně, možná jste už viděli na mém IG. Moc chci poděkovat za všechny komentáře a podporu, maily co posíláte! Jste vážně úžasní a já děkuji z celého srdce, že pořád chodíte na blog, že jste nezapomněli, i když moje přestávka byla tak dlouhá. Užijte si krásné prázdniny, dovolené pokud jedete, šťastné cesty a ať si přivezete domů spoustu krásných zážitků, protože to je to nejvíc ;-)

s láskou 
Radana


8 komentářů:

 1. Uzivejte holky ;-). My taky jedeme na venkov. Uz se na ti tesim <3

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Marti to je stejně nejlepší dovolená, žádnej stres a pohoda! ;-) Tak si to užijte, papa R.

   Smazat
 2. Nádherné fotky, fakt ti závidím takový výlet :)

  OdpovědětSmazat
 3. The Love of Beauty is a woman's nature, three-point looks and seven-point dress.
  Here are women's clubs,Diamond Jewelry,Brand Handbags , fashion Dresses, sexy swimsuits you like, you want to choose.  OdpovědětSmazat
 4. Прекрасные фотографии!

  OdpovědětSmazat
 5. Věneček je nádherný, je to ta pravá letní romantika... také si užíváme letní měsíce co to jde :-)

  OdpovědětSmazat