Nový koutek v obýváku....


...po NĚČEM (komodě, malém skleníku, stolku...) na tohle místo v obýváku jsem toužila už hodně dlouho. Chtěla jsem něco starého, trošku jiného... něco, co bych si mohla dodělat podle svého ;-) Stolek v myšlenkách vedl. Říkala jsem si, že nezatíží tolik prostor..., ale ukázalo se, že to nebude nic jednoduchého... navíc, když máte docela jasnou představu, takže nezbylo nic jiného, než čekat... a vyplatilo se! :)
Když už to začnete skoro vzdávat, to NĚCO objevíte! 
Já jsem nadšená, protože je to přesně to, co jsem si vysnila. Tentokrát jsem se opravdu dlouho rozmýšlela, jestli nebude černý a lesklý! Nakonec jsem asi nudná, ale přece jen zvítězila bílá... možná je to i kvůli zimním měsícům ;-)
Cylindr Tine K jsem měla koupený ve slevě delší dobu a až před 14 dny objevila k němu odpovídající nohu (originál Tine K jsem vzhledem k ceně už oželela předem). 
Svícínky jsem dostala v létě k narozeninám a kovový stromeček mám z loňska. Na peříčka od Madam Stoltz jsem se letos moc těšila, no a samozřejmě nesmí chybět miska s hyacinty (tyhle budou modré :))
a tady už jen zbytek letošní atmosféry ;-)
lehce pozměněné zákoutí v jídelně...
jídelní stůl...
a polička nad pracovním stolem v obýváku...

Děkuji moc za návštěvy a komentáře, mám velkou radost :) na poslední várku jsem ani nestačila odepsat... pokusím se to napravit ;-)
mé milé opatrujte se, zvolněte (vím o čem mluvím ;-)) a udělejte si čas pro sebe :-*

Na jaro máme takový nápad (viď Šári :)), tak doufám a moc si přeji, aby to klaplo!

s láskou
Ráduš
:o)


6 komentářů:

 1. Dnes som u teba nabrala zase kopec energie, krásne fotky. Pre niekoho by sa mohla kombinácia bielej, čiernej a šedej zdať nudná, ale tam prihodíš trochu zelenej a je to presne tak ako to má byť. Veľmi sa mi páči, ako si "prestrela" na stole v jedálni, krása vo váze, sviečky, hyacinty, fotka ako z nejakého HOME časopisu :) Krásny večer. Renata

  OdpovědětVymazat
 2. Radush, je to nádherné, vždy sa na voj príspevok teším. Stolík je správna voľba,nezahltil priestor a krásne doplnil.Všetko nádherne zladené. Andrea

  OdpovědětVymazat
 3. Radushko, máš to nádherné !!!! Marki

  OdpovědětVymazat
 4. Nádhera, skoro se mi tají dech. Stolek je překrásný, máte štěstí na super úlovky :-) Ať se daří i nadále

  OdpovědětVymazat
 5. Gabča Vymětalíková3. února 2017 13:21

  Velmi pěkné, sama mám slabost pro jednoduché barvy. Nyní hledám také nějaký menší kousek nábytku, co bych dala na volné místo vedle dveří. Spíš přemýšlím o nějaké komodě, aby měla trošku úložného prostoru. Pokukuji po vintage stylu.

  OdpovědětVymazat